рок-гурт «Жнива» разом з іншими учасниками арт-десанту у Маріуполі.

Здолбунівський рок-гурт «Жнива» нещодавно повернувся із зони АТО, де у складі своєрідного арт-десанту разом з іншими артистами в новорічні свята дав понад десять концертів для наших бійців (розповідь про це директора районного історико-краєзнавчого музею О. Тищенка ми публікували в номері від 22 січня). Додому музиканти повернулися з Подякою від командира 93-ї окремої гвардійської механізованої Харківської бригади ЗСУ полковника В. В. Клочкова та дорогим серцю кожного з них подарунком - синьо-жовтим прапором з підписами воїнів, під враженням від побаченого на Донбасі. До речі, там, у зоні бойових дій «жниварі» мали й особливу, радісну, зустріч з земляком - військовослужбовцем з Богдашева.
Нині «Жнива» працюють у студії над записом нових пісень та планують чергову поїздку на Схід з концертами для воїнів, аби підтримати їхній бойовий дух та знову порадувати музичним мистецтвом.

Подяка
Щиро вдячні усім, хто посприяв та надав допомогу, аби стала можливою поїздка рок-гурту «Жнива» у зону АТО з концертами для бійців. Висловлюємо подяку особисто голові Здолбунівської райдержадміністрації Сергію Кондрачуку, голові Здолбунівської районної ради Олегу Дацюку, Здолбунівському міському голові Ігорю Ольшевському, приватному підприємцю, власнику туристичної фірми «Турист» (м. Рівне) Михайлу Барановському, приватним підприємцям Віктору Чумаку, Ярославу Бляшину, Олександру Андріюку, Віктору Малахову, Ігорю Люльчаку, Сергію Мельнику, Степану Ситуну, Володимиру Євтушенку, Віктору Вознюку, Василю Лацу, Леоніду Джеджері, Вадиму Луцику, а також Богдану Булавському (ПАТ «Волинь-Цемент»), Станіславу Середюку («Автоленд»), Валерію Васильчуку («Нострадамус»), Миколі Палію (керівник козацької організації
м. Рівне), нашим водіям Михайлу Вовку та Михайлу Хлебюку.
Учасники рок-гурту «Жнива»,
директор Здолбунівського
міського клубу Руслана КОЗАК.

Comments are now closed for this entry