До редакції газети “Нове життя” звернувся мешканець Здолбунова, інвалід війни, ветеран, якому за кілька днів виповниться 91 рік, Григорій Миколайович Васильченко. Він просив журналістів про допомогу, а саме - вплинути на ситуацію з розслідуванням крадіжки дорогого і пам’ятного для нього подарунка - командирського годинника. Те, як він втратив годинник, а також свої численні, але поки що безрезультатні звернення до правоохоронців, Григорій Миколайович описав у листі, який ми наводимо без змін.
Копію цього листа ми передали у Здолбунівський відділ поліції Острозького відділу поліції ГУНП в Рівненській області.
І, як повідомив начальник Здолбунівського відділу поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олександр Панасюк, за справою, про яку йдеться у зверненні, відкрито кримінальне провадження, і її розслідування досі триває.
- Зараз активізовано роботу щодо розслідування цієї справи. Зважаючи на те, що чоловік, у якого трапилася така неприємність, є інвалідом війни, людиною похилого віку, приділяємо особливу увагу розслідуванню. Переконаний, що вже найближчим часом матимемо результат, - зазначив Олександр Панасюк.
Тож сподіваємось на результативність зусиль місцевих правоохоронців.

Коментарі

+1 #1 Калина 09.02.2016, 11:44
Потрібно подати об"яву на Рівне форум -я вірю,-хто купив цього годинника-він поверне його власнику. Зробити максимальний перепост.

Comments are now closed for this entry