У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці 20 січня цього року відбулась презентація тридцятого номера інформаційного бюлетеня “Інва.nеt”.
Видання це розраховане на широке коло читачів, але у першу чергу - на людей з фізичними обмеженнями. Виходить з 2002 року. Головним редактором інформаційного бюлетеня є Раїса Щербан - голов­ний бібліо­текар РОУНБ. Аби журнал став доступним для людей з порушенням зору, працівники книгозбірні вперше озвучили тексти, опубліковані в “Інва.nеt”. Записи зроблено у форматі МР3 та СD, які буде надіслано у бібліотеки області.


На презентації озвученого випуску “Інва.nеt” побували директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова і наша землячка, надзвичайно талановита, незряча від народження дівчина Катерина Самончук разом зі своєю мамою.
Доля та творчість Катрусі зацікавили працівників бібліотеки, тож її віршовані роздуми знайшли місце на кількох сторінках цього номера інформаційного бюлетеня “Інва.nеt”.
Тетяна ПАВЛОВА,
директор Здолбунівського РЦ СССДМ.

Подяка Богу
Дякую Богу за небо блакитне,
Дякую Богу за сонце привітне,
Дякую Богу за гори й моря,
Дякую Богу за те, що є я.
Катерина САМОНЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити