Учасники фестивалю.

У рамках заходів з проведених у залізничному училищі з нагоди новорічно-різдвяних свят, 21 січня відбувся й традиційний фестиваль колядок. Участь у ньому взяли не лише члени хорового гуртка закладу, а й мешканці гуртожитку під керівництвом вихователів Л. В. Мороз, Л. І. Шевченко та А. О. Акініної.
Присутні в залі відчули себе справжньою родиною, яку віншували з Новим роком гурти колядників. Учні-мешканці п’ятого гуртожицького поверху вразили веселими різдвяними піснями, четвертого - гарним виконанням традиційних колядок, а дівчата з третього поверху - ще й своїми костюмами, як у справжніх щедрівників.
Апогеєм програми стало спільне виконання колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю».


За участь у фестивалі учні отримали солодкі гостинці від адміністрації навчального закладу. А гурту «Різдвяні передзвони», окрім них, вручили ще і грамоту Рівненської обласної державної адміністрації за перемогу в номінації “Різдвяне віншування” обласного етнофестивалю «Вифлеємська зірка».
Гарному святковому настрою сприяла і виставка у приміщенні бібліотеки, де на розсуд учнівської молоді та педагогів було представлено роботи вихованців - флористичні вироби та композиції новорічно-різдвяної тематики, що символізують та відображають національні різдвяно-новорічні дійства. Усі ці роботи, хоч і різнилися технікою виконання, оформлення, ідейним задумом, були цікавими й оригінальними.
Журі у складі директора училища Р. І. Шевчука, заступника директора з НВР О. В. Баюн, керівника хорового колективу Т. Г. Мартинюк й голови РУС Степана Литвина було нелегко серед такого розмаїття новорічної краси, тому до оцінювання долучили ще й наставників груп – майстрів в/н та класних керівників.
У підсумку третє місце розділили учні груп № 7 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» та № 10 «Столяр будівельний. Тесляр»; друге - вихованці груп № 9 «Слюсар з ремонту рухомого складу» і № 8 «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник». А от звання переможців конкурсу дісталося учням групи № 4 «Помічник машиніста тепловоза і електровоза. Слюсар з ремонту рухомого складу» й групи № 1 «Черговий стрілочного поста».
Проведення таких заходів
сприяє відродженню української духовності та популяризації національних різдвяних традицій серед молоді.
Оксана БАЮН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Здолбунівського ВПУЗТ.

Comments are now closed for this entry