Гурт колядників ГО “Здолбунівська сотня самооборони”.

Гурт колядників ГО “Здолбунівська сотня самооборони”.

Уже не одне століття українці колядками прославляють чудо народження Спасителя - Ісуса Христа. За традицією, колядники ходять від домівки до домівки, несуть благу вістку, бажаючи господарям любові, радості, миру, достатку та благополуччя. Ті ж, у свою чергу, дякують колядникам за їхні щирі побажання гостинцями.
А от для волонтерів різдвяні свята - чудова нагода зібрати якомога більше коштів на допомогу солдатам. Отож волонтери та активісти ГО “Здолбунівська сотня самооборони” організували справжній вертеп та вирушили вітати зі святами жителів Здолбунівщини. Зав­дяки злагодженій організації, щирим та оригінальним віншуванням самооборонівцям загалом вдалося зібрати 37 715 гривень та 110 доларів.


Активісти завітали до усіх, хто їх запросив. Протягом десяти днів вони колядували у Здолбунові, Здов­биці, Мізочі, Урвенні, Гільчі Першій, Богдашеві. Побували на фестивалях колядок, які відбулися у Мізочі та Здовбиці. Крім того, не оминули й домівки військових, даруючи їх мешканцям щирі вітання.
Завдяки усім небайдужим землякам тепер волонтери мають змогу надати суттєву допомогу нашим бійцям, забезпечуючи найнеобхіднішим.
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry