Гурт колядників ГО “Здолбунівська сотня самооборони”.

Гурт колядників ГО “Здолбунівська сотня самооборони”.

Уже не одне століття українці колядками прославляють чудо народження Спасителя - Ісуса Христа. За традицією, колядники ходять від домівки до домівки, несуть благу вістку, бажаючи господарям любові, радості, миру, достатку та благополуччя. Ті ж, у свою чергу, дякують колядникам за їхні щирі побажання гостинцями.
А от для волонтерів різдвяні свята - чудова нагода зібрати якомога більше коштів на допомогу солдатам. Отож волонтери та активісти ГО “Здолбунівська сотня самооборони” організували справжній вертеп та вирушили вітати зі святами жителів Здолбунівщини. Зав­дяки злагодженій організації, щирим та оригінальним віншуванням самооборонівцям загалом вдалося зібрати 37 715 гривень та 110 доларів.


Активісти завітали до усіх, хто їх запросив. Протягом десяти днів вони колядували у Здолбунові, Здов­биці, Мізочі, Урвенні, Гільчі Першій, Богдашеві. Побували на фестивалях колядок, які відбулися у Мізочі та Здовбиці. Крім того, не оминули й домівки військових, даруючи їх мешканцям щирі вітання.
Завдяки усім небайдужим землякам тепер волонтери мають змогу надати суттєву допомогу нашим бійцям, забезпечуючи найнеобхіднішим.
Ірина САМЧУК.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити