Минулої неділі, 17 січня, у Мізоцькому селищному будинку культури лунали колядки та щедрівки. Розпочалося свято з виступу дитячого гурту «Янголята» (кер. - Богдана Гаркава).
Вокальний ансамбль «Глорія» подарував для присутніх гарні колядки та віншування.
Колектив музичної школи представив цілу програму, залучивши до участі в ній багатьох своїх вихованців, зокрема учнів по класу бандури (кер. - Жанна Ковальчук), дитячі вокальні ансамблі (кер. - Ірина Мариніна та Мирослава Мосейчук). Виступив і вокальний ансамбль викладачів.


Вертеп у постановці драматичного колективу нашого БК (кер. - Галина Шебуня та Олександр Кремінський) доповнив виступ гурту колядників у складі працівників закладу.
На свято завітав колектив колядників ГО “Здолбунівська сотня самооборони”, у виконанні якого прозвучали патріотичні колядки та віншування на кращу долю для нашої України.
Ведучі заходу Надія Одарчук та Світлана Денищук нагадали присутнім про солдатів, які далеко від рідного дому.


І найголовніше: під час заходу відбувався ярмарок ялинкових прикрас, які власноруч виготовили дітки, а кошти в сумі 1700 грн., виручені від продажу цих виробів, ми передали для земляків-учасників АТО.
Після свята діток частували смачним узваром та пампухами по-львівськи, які приготувала керівник гурту «Янголята» і вокального ансамблю «Глорія» Богдана Гаркава.
Надія ОВДІЮК,
директор Мізоцького селищного БК.
На фото: під час заходів.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити