Серед основних завдань Центру – координація дій влади та громадських організацій щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді; вдосконалення роботи у цій сфері; моніторинг проблемних питань та підготовка пропозицій щодо їх вирішення.
Діє Центр при Рівненській ОДА, керує ним заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук, котрий курує гуманітарну галузь. До складу дорадчого органу входять представники облдерж­адміністрації, військкомату, митниці, служби порятунку, національної поліції та прикордонної служби. Також до роботи Центру залучено представників громадськості – Рівненську обласну МГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”, обласну МГО Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Батьківщина молода”, обласну федерацію бойового гопака, обласну федерацію козацького бойового мистецтва “Спас”, обласні організації ТСОУ та “Пласту”.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити