Цього тижня на Рівненщині зафіксовано стрімкий ріст захворюваності на грип та ГРВІ. Це не є характерним для першої декади січня, стверджують лікарі.
Лише за минулий тиждень на грип та ГРВІ в області захворіло понад шість тисяч людей, більшість з яких – діти. Станом на 13 січня найближчими до епідемічного порогу були Сарненський, Радивилівський райони та місто Рівне.
Під час лабораторних досліджень на Рівненщині підтвердили сім випадків каліфорнійського грипу, повідомляють на сайті Рівненської ОДА. Цей грип є особливо небезпечним, оскільки спричиняє серйозні ускладнення. Хвороба насамперед вражає молодих людей працездатного віку.


У Здолбунівському районі також суттєво збільшилася кількість хворих, які звернулися до лікарів зі скаргами на симптоми грипу. Районний інфекціоніст Людмила Ткачук розповіла, що випадки каліфорнійського грипу серед хворих справді є. У нинішньому сезоні грип загалом протікає важче, ніж зазвичай. Однак поки що кількість хворих на Здолбунівщині не досяг­ла позначки епідемічного порогу. Тому про запровадження карантину у навчальних закладах станом на середу ще не йшлося.
Як зазначають медики, в області акумульовано усі сили для надання необхідної ургентної допомоги. Зокрема, в лікарнях Рівненщини підготували госпітальні бази та спеціальну медапаратуру. Також в аптеках є достатня кількість протигрипозних препаратів, крім того, необхідний запас засобів для дезінфекції, термометрів та марлевих масок.
Детальніше про особливості каліфорнійського грипу, лікування та профілактику цієї недуги читайте на 6-й стор.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити