У селі Здовбиця вже давно стало традицією проводити свято колядок та щедрівок. От і цього року людно було 10 січня в будинку культури, де зібралися і дорослі, і діти, щоб прославляти народження Ісуса, співаючи колядки та щедрівки.
Свято розпочалося з вистави “Таїнство народження Ісуса Христа”, яку представили глядачам учні Здовбицької ЗОШ (кер. Н. Сірик). На сцені відбувалось чарівне дійство вертепу, лунали віншування, виконували запальні українські народні танці, звучали пісні, які дарували присутнім народний фольклорний колектив “Здовбицькі молодички” (кер. Р. Тебенько), дитячий хор (кер. Н. Сірик), вокальний ансамбль дівчат сільського будинку культури (кер. І. Мариніна), зразковий фольклорний колектив “Любисток”(кер. Ю. Гук).
Полонив серця глядачів Руслан Стригун, який виконав ряд мелодій на саксофоні, а за “Різдвяну казку” у виконанні молодшої групи зразкового танцювального ансамблю “Непосиди” присутні віддячили дружними бурхливими аплодисментами.


Представники ГО “Здолбунівська сотня самооборони” виконували колядки та вітали усіх з різдвяними святами.
Велике задоволення подарували здовбичанам і запрошені гості - зразковий ансамбль народного танцю “Сузір’я” БКЦ, який виконував українські народні танці.
Наприкінці програми виступив народний аматорський ансамбль “Любава”.
Приємно, що не всихає джерело народних традицій, відроджується українська культура, духовність, які єднають старше і молоде покоління.

Comments are now closed for this entry