Друге пленарне засідання другої сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання депутати розпочали з привітань з прийдешніми святами. Спочатку усіляких гараздів та правильних рішень побажав обранцям голова районної ради Олег Дацюк. А по тому усіх присутніх привітали працівники культури Здолбунівщини, віншуючи зворушливими піснеспівами, колядками та новорічними побажаннями.
Оскільки всі питання порядку денного та проекти рішень перед початком засідання погодили на постійних комісіях, то їхній розгляд відбувся доволі оперативно. Депутати підтримали рішення про районний бюджет на 2016 рік (див. стор. 6). Під час обговорення начальник фінансового управління Здолбунівської РДА Володимир Нечипорук зазначив, що у двотижневий термін з дня офіційного опублікування закону про Державний бюджет України відповідна місцева рада приводить обсяги міжбюджетних трансфертів у відповідність із законом про Державний бюджет України. Згідно з вимогами цієї норми Бюджетного кодексу України до проекту рішення «Про районний бюджет на 2016 рік» включено обсяги освітньої, медичної субвенцій та базової дотації, затверджені Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» та рішенням районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік».


Окрім того, депутати внес­ли зміни до районного бюджету на 2015 рік, надали згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району об’єктів нерухомого майна, які перебувають на балансі Головного управління статистики у Рівненській області, а також нерухомого майна поліклінічного відділення – структурного підрозділу станції Здолбунів ДТГО «Львівська залізниця» - із комунальної власності територіальної громади м. Рівне.
Підтримали учасники пленарного засідання і запит депутата районної ради Олександра Данилюка щодо проведення сільськими та селищною радами Здолбунівського району інвентаризації господарських будівель і споруд та земельних ділянок під ними. Такі заходи дадуть змогу залучити додаткові кошти до місцевих бюджетів.
Наостанок проголосували за звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Начальника штабу Антитерористичного центру при СБУ України, Міністра Оборони України щодо звільнення полонених. У ньому йдеться про необхідність звільнення з полону нашого земляка, здолбунівчанина Петра Єрошевича, який перебуває у полоні сепаратистів вже більше десяти місяців. Районні обранці ініціюватимуть прийняття такого звернення і на сесії Рівненської обласної ради.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry