Саме таким є результат третього пленарного засідання сесії Здолбунівської міської ради, що відбулось минулого тижня

Бюджет міста на 2016 рік визначено в розмірі 24,8 мільйона гривень.
Завдяки системному підходу, професійності і досвіду працівників апарату міської ради, які у досить стислі терміни готували вказані вище документи з врахуванням численних пропозицій від депутатів, громадськості, конт­рольних колективних звернень здолбунівчан, консультацій з представниками комунальних підприємств та експлуатуючих організацій, а також активному обговоренню проектів бюджету і програм на засіданнях постійних депутатських комісій, на пленарному засіданні, як і щорічно, майже не виникало питань щодо цих проектів.
Не знайшла підтримки у депутатів пропозиція депутата Миколи Орлова щодо зменшення вдвічі суми на відшкодування пільгового проїзду учнів у міському автобусі «Здолбунів-Експрес», який невдовзі розпочне курсувати, та спрямування цих коштів на придбання рентгенапарата для ЦРЛ. Дійшли спільної думки, що кошти на рентген­апарат доцільно буде виділити після того, як районною радою буде прийнято відповідне рішення і уточнено розмір дольової участі міста. Загалом було прийнято дев’ять місцевих програм, на реалізацію яких передбачено понад 10,0 мільйонів гривень, що на 4 мільйони більше в порівнянні з минулим роком.


Підтримали депутати і запропоновані зміни до бюджету та місцевих програм на 2015 рік.
План соціально-економіч­ного розвитку міста затвердили лише на 2016 рік, а на 2017-2020 роки вирішили, за пропозицією голови бюджетної комісії Анатолія Броніча, додатково доопрацювати і винести на розгляд чергової сесії. Водночас було схвалено План роботи міської ради на 2016 рік з врахуванням змін, внесених за пропозицією депутата Людмили Бабак.
Цією ж сесією затверджено Положення про помічника-консультанта депутата міської ради, звіт про здійснення державної регуляторної політики в 2015 році, а також встановлено вартість за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста в 2016 році в розмірі 15 грн. та порядок плати. Було також погоджено інвестиційну програму КП «Здолбунівводоканал». Депутати своїм рішенням прий­няли у комунальну власність територіальної громади квартиру, придбану для родини загиблого в АТО здолбунівчанина Василя Жука, та дали згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади іншої квартири - для родини загиблого Олексія Сапожнікова.
За погодженням постійної комісії з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, яку очолює Антон Українець, було розглянуто та прийнято Порядок розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, та ще ряд питань щодо земельних відносин.
За пропозиціями депутатів також було прийнято ряд звернень до найвищого керівництва держави, а саме: від Тетяни Павлової - щодо звільнення полонених, від фракції ВО «Батьківщина» (голова Людмила Бабак) - щодо розгляду та внесення змін до проектів Податкового кодексу України та Закону Украї­ни «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», фракції партії «Самопоміч» (голова Андрій Кардаш) - про призначення повторних виборів міського голови міста Кривий Ріг. Усі звернення депутати підтримали одноголосно.
Міський голова Ігор Ольшевський наприкінці засідання щиро подякував депутатам за те, що зберегли наступність і послідовність у роботі міської ради, за те, що вдалося знайти порозуміння депутатського корпусу та апарату ради, за конструктивну роботу та активність при розгляді всіх питань порядку денного, за спільне бачення перспективи і шляхів вирішення проб­лем міста.
Загалом сесія була злагодженою та результативною.
Валентина КАПІТУЛА,
секретар Здолбунівської міської ради.

Comments are now closed for this entry