турбують жителів Білашева

Мешканці Білашева мали змогу 14 грудня звернутися зі своїми проблемами та питаннями до голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука, який цього дня провів у селі виїзний прийом громадян з особистих питань.
Зверталися до голови РДА з різноманітними проблемами. Зокрема працівників місцевого ФАПу цікавило, чи буде їм цьогоріч виплачено індексацію на заробітну плату, нарахування якої призупинено ще з червня цього року. Турбує жителів села і стан ліній електропередач. На насадженнях поруч з ними вже давно не обрізали сухе гілля, тож у негоду воно може стати причиною аварії. Цікавилися під час прийому і призначенням субсидій. Детально про їх оформлення та отримання розповів представник управління соціального захисту населення Здолбунівської РДА Тарас Клиновий, який разом з головою РДА взяв участь у виїзному прийомі.


Турбують жителів Білашева також стан дороги по вулиці Лісовій, відсутність харчування для учнів сільської школи.
Після прийому Сергій Конд­рачук відвідав Білашівську ЗОШ І-ІІІ ст., у якій поспілкувався з педагогічним колективом. Відрадно, що завдяки ініціативі Здолбунівської РДА цей навчальний заклад є у переліку об’єктів, де цього року здійснюється реконструкція приміщення (утеплення фасаду, заміна вікон і т. д.) за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Роботи нині завершують, підрядник обіцяє встигнути закінчити їх до початку нового року. Утім, системний підхід до виконання таких робіт треба змінювати, переконаний голова райдержадміністрації. «Погано, коли кошти за такими програмами надходять тільки у третьому кварталі», - зазначив Сергій Кондрачук.


Також голова РДА відвідав місцеву бібліотеку та сільський клуб, де триває підготовка до новорічних святкувань. Насамкінець Сергій Кондрачук, голова сільської ради Василь Зайшлий та депутат районної ради Анатолій Омельчук окреслили план роботи на наступний рік, чітко виокремивши ті основні питання, над якими варто працювати у Білашеві у наступному році насамперед.
Сектор інформаційного забезпечення
Здолбунівської РДА.

Comments are now closed for this entry