Наказ військового комісара Здолбунівського
районного військового комісаріату
14.12.2015 м. Здолбунів № 195-АГД

1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” з 11 січня 2016 року оголошується приписка до призовної дільниці Здолбунівського району Рівненської області громадян 1999 року народження.
2. Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 1999 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Здолбунівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.
3. Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 20 січня 2016 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.
5. Наказ довести до особового складу військового комісаріату в частині, що його стосується.
Олексій ЄМЧЕНКО,
військовий комісар Здолбунівського
районного військового комісаріату,
підполковник.

Comments are now closed for this entry