І все - для малечі

Минулих вихідних районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив на гостину першокласників з Глинська, Дермані, Здовбиці, Мостів та Здолбунова, тих, чиї батьки захищали чи й зараз боронять нашу державу на Сході країни. Для дітей організували поїздку до Рівненського лялькового театру, де вони переглянули виставу “Снігова королева”.
Під час мандрівки школярів супроводжували провідні спеціалісти РЦ СССДМ Тетяна Стерник і Ольга Кухарчук, а у Здолбунові їх зустрічала директор центру Тетяна Павлова. З нею хлопчики й дівчатка залюбки ділились враженнями від побаченої вистави.


Просто у фойє райдерж­адміністрації для малечі накрили стіл з бутербродами, різноманітними печивом і цукерками, чаєм та дитячою кавою зі згущеним молоком. Продукти ці передала підприємець Наталя Копанишина, дізнавшись, що в гості приїдуть особливі дітки.
Також школярикам вручили подарунки - голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук передав дітям пакети з так необхідною під час навчання “канцеляркою”.
...А поки учасники заходу збирались додому, одна з дівчаток захоплено по телефону розповідала татові про свої незвичайні щасливі пригоди.
За інформацією,
наданою Здолбунівським
РЦ СССДМ.

Comments are now closed for this entry