стали переможницями цьогорічного турніру «Найрозумніший»

переможниці одинадцятого турніру «Найрозумніший»
зі своїми вчителями та ведучою програми.

Цей районний захід, що дає можливість учням четвертих класів загальноосвітніх зак­ладів Здолбунівщини позмагатися в ерудованості, започаткували одинадцять років тому. Відтоді його натхненником є Світлана Іванівна Батьковець, методист районного методичного кабінету з початкової освіти. Вона й про оновлення змісту конкурсних зав­дань щораз дбає, і про призи для учасників (знаходячи спонсорів), і про те, аби оцінювало відповіді учасників компетентне журі.
Уже не раз приймала у себе турнір «Найрозумніший» Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6. В її актовій залі і зібралися минулої суботи, 12 грудня, учасники цьогорічних змагань юних інтелектуалів, їхні наставники та вболівальники - батьки, бабусі й дідусі, братики й сестрички. Але самому конкурсу передувало ще одне дійство - невеличку виставу «Ох та Оха» для присутніх зіграли вихованці недільної школи місцевої громади Церкви християн віри євангельської (директор - Людмила Вікторівна Вознярська).
Побажавши успіху конкурсантам, ведуча - вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст.


№ 6 Юлія Василівна Мельник оголосила старт турніру. Цього разу під час нього відбулося чотири тури замість звичних трьох, адже через однакову кількість балів, набраних кількома дітьми у першому, не вдалося одразу визначити шостого учасника туру другого. Це було зроблено за результатами додаткового - конкурсу «Дешифрувальник».
У тепер уже третьому турі дівчатка та хлопчики намагались правильно відповісти на всі двадцять запитань з таких категорій знань, як «Українська мова», «Природознавство», «Спорт», «Читання», «Мистецтво» чи «Математика» (якої саме - кожен обрав самостійно). Найкраще це вдалося трьом дівчаткам. Вони й змагались у фіналі за перемогу та призові місця.
У підсумку володаркою титулу «Найрозумніша» стала учениця ЗОШ І ст. № 7 Єлизавета Майорова (вчитель - Віра Василівна Петрів), друге місце виборола вихованка ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Ольга Іванова (вчитель - Жанна Олексіївна Джум), а третє місце посіла представниця ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Софія Орлова (вчитель - Ірина Михайлівна Целінська). Усі школярі-учасники турніру отримали солодощі, а переможці - ще й призи.
До речі, під час турніру не довелося нудьгувати і дорослим. Поки журі у складі досвідчених педагогів Галини Миколаївни Бондарчук (Мізоцький НВК), Галини Паримівни Слівчук (Білашівський НВК), Зої Юріївни Сокол (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст.), Жанни Олексіївни Джум (ЗОШ І-ІІІ ст. № 6), Олени Олександрівни Войцеховської (ЗОШ І ст.
№ 7), яке очолювала Світлана Іванівна Батьковець, перевіряло роботи конкурсантів, для вболівальників теж відбувся цікавий призовий конкурс.
Ольга ЯКУБЧИК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry