Іноземці, які захищають територіальну цілісність України та в установленому порядку уклали контракт проходження військової служби у Збройних силах України, вважаються такими, які на законних підставах тимчасово проживають на території України на період дії цього контракту. Тимчасове проживання таких іноземців та осіб без громадянства підтверджується військовим квитком рядового, сержантського і старшинського складу. Звертатись до міграційної служби для оформлення будь-яких додаткових документів на тимчасове проживання в Україні у цьому випадку не потрібно.


Легалізувати своє становище та отримати посвідку на тимчасове проживання мають право також іноземці та особи без громадянства, які прибули в Україну для участі у діяльності організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність». Для цієї категорії іноземців обов’язковими є оформлення в міграційній службі посвідки на тимчасове проживання та реєстрація місця проживання в Україні.
Іноземці та особи без громадянства, які мають визначні заслуги перед Україною, або прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес для України, можуть бути прийняті до громадянства держави у спрощеному порядку, відповідно до частини 3 статті 9 Закону України «Про громадянство України».
Віктор ТОМАШЕВСЬКИЙ,
завідувач Здолбунівського районного
сектора Управління Державної
міграційної служби
України в Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити