17-18 жовтня в приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва відбувся шаховий турнір на кубок м. Здолбунів, приурочений великому православному святу Покрови Пресвятої Богородиці. Участь в ньому взяли 11 шахістів із міст Рівне, Здолбунів та селища Квасилів. Троє учасників - кандидати в майстри спорту, а решта - першорозрядники.


Під час урочистого відкриття змагань з вітальним словом виступили голова районної федерації шахів Кенан Веліханов, суддя турніру - суддя республіканської категорії Володимир Присяжнюк та представник районної організації ВО “Батьківщина” Анна Хоменчук.
Після відкриття турніру відбулося жеребкування учасників змагання, яке проходило за коловою системою.
18 жовтня відбулися фінальні партії, оголошення результатів турніру та нагородження переможців. За результатами змагань, кубок турніру здобув Олександр Колбасін з Рівного із сумою очків 8, здолбунівчани Анатолій Кирилюк та Олег Прокопчук, набравши по 7,5 очка, посіли 2 та 3 місця. Переможець та призери нагороджені почесними грамотами, призами. Заохочувальні призи отримали також Володимир Підцерковний (м. Рівне) та Ігор Намінський (м. Здолбунів).
Спонсорську допомогу в проведенні турніру надала Здолбунівська районна партійна організація ВО “Батьківщина”, за що організатори та учасники заходу висловлюють щиру вдячність голові районної організації Олегу Дацюку.
Представники районної федерації шахів виступили з пропозицією організувати у місті Здолбунові шахову школу для юнацтва, звернулися з проханням підтримати цю ініціативу до представників районної партійної організації ВО “Батьківщина” та всіх небайдужих і зацікавлених в розвитку цього інтелектуального виду спорту.
Кенан Веліханов,
голова Здолбунівської районної федерації шахів.

Comments are now closed for this entry