працюватимуть надалі міські депутати

«Дякую за конструктивну працю», - так цього разу підсумував роботу депутатів міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський.
Депутати справді відпрацювали злагоджено, розглянувши під час другої сесії Здолбунівської міської ради сьомого скликання більше десяти питань. Насамперед затвердили склад виконавчого комітету Здолбунівської міської ради у кількості 13 осіб. Під час формування його персонального складу було враховано пропозиції голови Здолбунівської спілки учасників бойових дій та АТО «УВО» Валерія Багамедова та введено двох представників від учасників АТО. Депутати такий склад підтримали. Хоч в процесі обговорення персонального складу виконкому депутат Микола Орлов висловив побажання змінити підхід до формування виконавчого комітету та залучити до його роботи не лише керівників підприємств, а й інженерів, волонтерів, громадських активістів та ін., аби вони могли вносити «свіжі» ідеї.


Практично без зауважень затвердили цього дня депутати також Положення про постійні депутатські комісії та обрали їхні склад і голів. А от зміни до Регламенту роботи Здолбунівської міської ради обранці пропонували активніше, незважаючи на те, що зміни у 12 статей цього документа вже були внесені під час Дня депутата. За словами секретаря міської ради Валентини Капітули, в основному вони стосувалися забезпечення гласності, публічності, доступу громади до участі у прийнятті рішень та доступу до інформації.
Позатим, депутат Юрій Білецький з фракції «Самопоміч» запропонував ще кілька змін, які також стосувалися забезпечення публічності роботи міської ради. Найцікавішою з них була пропозиція внести до Регламенту зміни щодо забезпечення відеозапису сесійних засідань та викладення таких записів у вільному доступі. Цю новацію депутати підтримали. Залишилося придбати необхідну техніку, і тоді виборці зможуть переглядати записи засідань у будь-який час.
По тому міські обранці ухвалили ще кілька рішень щодо земельних відносин, а також надали згоду на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Здолбунова квартири по вулиці Шкільній, 27, придбаної для родини загиблого воїна Василя Жука.
Після завершення засідання депутати зібралися на перші, «ознайомчі», засідання постійних комісій. Наостанок міський голова закликав депутатів ставитися до своїх обов’язків з максимальною відповідальністю.
- Залишається мало часу, щоб ухвалити бюджет на 2016 рік та місцеві програми, - зазначив Ігор Ольшевський. – До наступної сесії залишається близько двох тижнів, тож треба активно попрацювати.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry