про це йшлося під час другого пленарного засідання першої сесії районної ради сьомого скликання

Отож, депутати районної ради працюватимуть у тих же п’яти постійних комісіях, які діяли і в попередньому скликанні. Тільки постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення відтепер також займатиметься проблемами учасників АТО та членів їхніх сімей. Під час обговорення персонального складу комісій голова районної ради Олег Дацюк зауважив, що склад постійних комісій сформований на підставі узгоджених пропозицій представників політичних сил та фракцій. Проте депутати від «Самопомочі» відмовилися від керівних посад в комісіях, залишившись тільки її членами.
Під час засідання депутати встановили ранги та оплату праці голові районної ради та заступнику голови райради. Натомість рішення про Регламент районної ради перенесено депутатами на доопрацювання на наступне пленарне засідання.


Також депутати надали згоду на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад Здолбунівського району однокімнатної квартири, яка була придбана для сім’ї загиблого кіборга Василя Жука за рахунок субвенції з державного бюджету. Тим же рішенням квартиру загальною площею 29 кв. м по вул. Шкільній передано у комунальну власність Здолбунівської міської ради. Отже, тепер родина загиблого бійця зможе отримати ордер на квартиру.
Оголосив голова райради і про створення нових фракцій - «Свобода» (3 депутати), «УКРОП» (2 депутати), «Батьківщина» - (7 депутатів), «Радикальна Партія Олега Ляшка» (4 депутати).
Після розгляду питань порядку денного депутат Олександр Колінько запропонував на наступній сесії заслухати питання щодо отримання пільг та допомог, передбачених чинним законодавством учасникам АТО у Здолбунівському районі, а також почути думку керівництва району щодо децентралізації.
- У першому півріччі щодо цього питання район, що називається, «гудів»: проводили збори громад, активне обговорення, - зазначив Олександр Колінько. – А подали пропозиції до обласної ради – усе замовкло.
Наостанок голова районної ради привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування, висловивши сподівання, що конструктивна співпраця і партнерські відносини між виконавчою владою та органами місцевого самоврядування стануть надійним підґрунтям для поліпшення рівня і якості життя громадян.
А вже цього тижня у раді розпочали працювати комісії. На часі – друга сесія районної ради, де депутати на ділі демонструватимуть, наскільки вони готові до справжнього конструктивну.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry