Якщо жінка випромінює позитив, щиро любить близьких, пишається собою та воліє ділитися з оточенням власними талантами, вона зуміє стати справжнім миротворцем, успішно «згладжуючи» конфлікти.
Про це йшлося під час дводенного тренінгу у рамках проекту «Залучення жінок сільської місцевості Рівненщини до процесів миротворення, популяризації культурних цінностей, духовності та моральності», який реалізовує громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» за підтримки Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА. Його учасниці не лише отримали нові знання, познайомилися з цікавими людьми, а й усвідомили, що вони – сильні, впевнені у собі і здатні успішно долати кризові ситуації.
У рамках тренінгу координаторка проекту Оксана Салівончик та юрист ЦГПІ «Чайка» Тетяна Мельник зуміли не тільки розповісти учасницям про роль жінок у процесах, які спрямовані на зниження психологічного, морального та соціального напруження у громадах, а й по-справжньому достукатися до жіночих сердець. Адже іноді достатньо продемонструвати на простих прикладах, що таке конфлікт та як можна здолати складну проблему, щоб жінки, спочатку сором’язливі та дещо невпевнені у собі, усвідомили: вони – та сила, яка здатна робити цей світ кращим.


У заході, який проходив у приміщенні Здолбунівської бібліотеки для дітей та юнацтва, брали участь представниці прекрасної статі різних сфер життєдіяльності та професій. Були тут не тільки цікаві відкриття, а й відверті зізнання, зворушливі історії та справжнє дружнє спілкування. А згодом, як розповіла Оксана Салівончик, у трьох райцентрах Рівненщини відбудуться публічні заходи «Театр простих ідей», у рамках яких зі сцени звучатимуть «непрості» історії «простих» жінок, які стануть прикладом подолання життєвих криз та позитивного виходу з конфліктних ситуацій.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry