Кожен народ цінує та шанує свою рідну мову, котра вважається найдорожчим скарбом. Нещодавно у Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся «Тиждень української писемності та мови», під час якого було проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів для учнів початкових класів.
Як розповіли вчителі початкових класів, захід проводився з метою продемонструвати учням красу і багатство української мови, розвинути їхні мовленнєві здібності і збагатити словниковий запас. Вчителі прагнули передати дітям свою любов до рідної мови, навчити розгледіти її красу, значення та важливість у нашому житті.


Протягом тижня учні початкових класів активно працювали, брали участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Найяскравішими були конкурси знавців української мови ім. П. Яцика, кращих читців віршів про Україну та українську мову, кращих шкільних зошитів та малюнків. Також класні керівники організували виставку рушників та провели ряд виховних і творчих занять у класах. Підсумком тижня стала урочиста лінійка, під час якої вручили грамоти переможцям конкурсів і подяки активним учням школи.
Анна МАРТИНЮК,
учениця 11-А класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

Comments are now closed for this entry