Справжній літературний десант «висадився» 18 листопада у Мізоцькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ст. До закладу завітали представники Молодіжної літературної платформи, створеної при Рівненській обласній організації Національної спілки письменників України.
Цей захід небайдужі творчі люди організували, щоб спонукати дітей до читання, а також познайомити їх з місцевими поетами та письменниками. Проїздка відбулася з ініціативи та за участі директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Тетяни Павлової.
У зустрічі з поетами та письменниками Валентиною Люліч, Олександром Євтушком, Іриною Мельник з Рівного та Віктором Шупером зі Здолбунова взяли участь учні 6-10 класів. Школярі з цікавістю прийняли гостей та охоче поспілкувалися за круглим столом у невимушеній обстановці.


- Літераторів мізоцькі школярі сприйняли, що називається, «на ура», - розповідає Тетяна Павлова. - Адже усі поети та письменники – молоді і неординарні люди. Кожен з них десь працює і при цьому встигає реалізовувати себе у творчості. Дітям було дуже цікаво: вони спілкувалися, слухали твори молодих авторів, співану поезію у виконанні Валентини Люліч. Діти поринули в особливу атмосферу, довірилися дорослим. Бо тільки тоді, коли спілкування відбувається на рівних, вдається створити по-справжньому творчу обстановку.
Під час заходу йшлося про загальнолюдські цінності – особисті стосунки, ставлення до друзів, повагу, взаємопідтримку. Але найголовніше, що гості зуміли знайти зі школярами спільну мову та потоваришувати з ними.
На прощання молоді письменники подарували шкільній бібліотеці власні збірки. А дорогою додому літератори говорили про те, що захід не лише вдався, а й справив на них неймовірне враження. Мовляв, треба було тільки бачити щирі та захоплені очі дітлахів…
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry