Агітбригадна група «Зорецвіту» та її керівник з працівниками бібліотеки.

Розпустила осінь крила
І летить над світом.
Все навкруг позолотила,
Вбрала жовтим цвітом.

Цієї осені творчий запал вихованців Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва вдалося продемонструвати, залучивши їх до участі у багатьох заходах. Зокрема й у традиційному концерті, присвяченому людям похилого віку.
Саме восени, коли природа вбирається у золоті шати, у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Не лишились осторонь і позашкільники. Отож, вкот­ре кращі з кращих гуртківців нашого закладу завітали до підопічних Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, щоб підтримати їх своєю увагою й позитивною енергією дитячих сердець.
Юні таланти дарували глядачам найтепліші вітання, ласкаві слова, запальні танці, веселі та душевні музичні композиції, авторські вірші й пісні, гумористичні сценки і, звичайно ж, свої щирі посмішки.


Долучився наш заклад і до відзначення у місті Дня захисника України. Для цього було розроблено сценарій заходу, який вели Михайло Така (керівник театральної студії «Не плач») та Вікторія Романюк (культорганізатор). Знач­ну частину концертної програми складали номери саме наших колективів.
Проявила себе й літературна студія «Зорецвіт». У рамках осіннього поетичного вернісажу «Краса природи - краса душі», організованого районною бібліотекою для дітей та юнацтва, відбулась зустріч працівників книгозбірні з вихованцями студії.
Бібліотекарі ознайомили літстудійців та учасників інших гуртків РЦТДЮ з творами українських поетів про чудову, золоту пору року - осінь. Незабутні враження та позитивні емоції лишились в учасників заходу від виступу літстудійців, які підготували власну програму з поезій та пісень. Зворушливою частиною виступу став показ групою «зорецвітівців» літературно-пісенної композиції «Іде війна», в основі якої вірш Марії Солтис «Вічне чекання» та пісня керівника студії Ю. Бржечка «Іде війна».
Крім цього, літстудійці підготували програму «Літературні читання у барвах осені». З нею виступали перед гуртківцями й батьками і в нашому закладі, і в інших.
Запам’ятався зоре­цвітівцям виступ у цент­ральній районній бібліотеці перед слухачами літературно-краєзнавчого факультету Університету третього віку, створеного при Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Особлива атмосфера якось по-новому надихнула їх. Та й самі вихованці з особливим запалом надсилали свою енергію слухачам, бо свято вірять, що саме вона допоможе їхній подрузі Марії Солтис оговтатись після тяжкої ДТП. Адже, як стало відомо, після першого ж виступу «Зорецвіту» на її честь, Маша прийшла до тями.
Вікторія РОМАНЮК,
культорганізатор ЗРЦТДЮ,
прес-центр «Зорецвіту».

Comments are now closed for this entry