У Державній фіскальній службі України нині ведеться активна робота з перетворення фіскального органу на сервісну службу. За короткий проміжок часу відомством запроваджено низку електронних сервісів для платників податків. У ДФС розроблено Концепцію реформування Центрального офісу з обслуговування великих платників податків, яка передбачає якісно новий рівень обслуговування бізнесу. Про це заявив голова ДФС Роман Насіров під час презентації Концепції для широкого загалу. «Це ще один дуже важливий крок у глобальному реформуванні Державної фіскальної служби. Ми рухаємося у напрямку створення реальної сервісної служби, яка працюватиме за європейськими та світовими стандартами», - наголосив Роман Насіров.
У Центральному офісі будуть проведені кадрові зміни. Кожне підприємство отримає свого податкового консультанта-координатора. За словами Романа Насірова, представникам великого бізнесу для вирішення проблем не потрібно буде звертатися до різних підрозділів, адже консультант матиме всі можливості для оперативного вирішення в правовому полі усіх питань, з якими компанія зустрічається у роботі. У рамках реформи також заплановано проводити розвиток нових сервісів. Окрім 14 сервісів, які вже діють, платникам буде також запропоновано електронну перевірку та уніфікацію бухгалтерського ІТ забезпечення.


До того ж для зручності платників реформують структуру Центрального офісу. На базі офісу буде створено єдину юридичну особу, яка забезпечить єдиний підхід до всіх платників. Центральний офіс матиме 5 управлінь в регіонах України та 7 відділень. Таким чином, компанія-платник зможе обрати найбільш зручне відділення, в якому обслуговуватиметься.
Згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України № 892 від 4.11.2015 року, Здолбунівська ОДПІ буде приєднана до Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС.
Здолбунівська ОДПІ.

Comments are now closed for this entry