З метою забезпечення права фізичної особи-підприємця на одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Кабінетом Міністрів України 9 вересня поточного року прийнято постанову № 971 "Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми".
Нормами урядового рішення змінено порядок призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку фізичним особам-суб‘єктам підприємницької діяльності.
Відтепер фізичним особам-підприємцям допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надаватиметься особам, які працюють на умовах неповного робочого дня.
Встановлено, що для призначення такої допомоги особи-підпрємці замість передбаченої раніше довідки державної податкової адміністрації про те, що вони не провадять підприємницьку діяльність, надаватимуть до органу праці та соціального захисту населення копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.
За додатковою інформацією просимо звертатись в управління за адресою: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 64 (тел. 2-23-92).
Ольга Єфімчук,
начальник управління праці та соціального захисту населення РДА.

Comments are now closed for this entry