Мова - це душа народу, і народ існує доти, поки лунає його мова.
У Мізоцькій міській біб­ліотеці 10 листопада відбувся літературний вечір, присвячений Дню української писемності та мови, для молодших школярів Мізоцької школи-інтернату.
Працівники бібліотеки розповіли про створення першої слов’янської азбуки братами Кирилом та Мефодієм, про великий просвітницький труд преподобного Нестора Літописця та про його «Повість минулих літ», про «Граматику» Мелетія Смотрицького та про перші друковані книги Івана Федорова.


Діти ознайомилися з книжковою виставкою «Рідна мова чиста, як роса» та подивилися кілька невеликих фільмів про просвітителів, які зробили неоціненний вклад у розвиток слов’янської писемності і мови.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА,
завідуюча Мізоцькою міською бібліотекою.z

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити