Ще 20 травня 2015 року Кабмін України видав Постанову, яка виз­начила порядок та умови механізму надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво чи придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в АТО, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.
Одразу після того розпорядженням голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука була створена районна комісія, головою якої призначено першого заступника голови РДА Миколу Орлова. Комісія, до якої, окрім спеціалістів, увійшли також представники громадськості та спілки ветеранів АТО, мала підготувати пропозиції щодо використання коштів на житло, про яке йшлося у згаданій постанові.
За результатами роботи, комісією було рекомендовано насамперед придбати житло матері загиблого здолбунівчанина-кіборга Василя Жука. Ця сім’я проживає в аварійному будинку в м. Здолбунів та раніше від інших була поставлена на чергу Здолбунівським міськвиконкомом. Тож 28 жовтня однокімнатну квартиру, яка відповідає усім вимогам, було придбано за 430 тис. гривень. На черзі - рішення новообраних депутатів районної ради, які під час першої сесії розглянуть питання передачі квартири на баланс Здолбунівської міської ради. Тоді мати героя Ольга Жук зможе офіційно отримати ордер на нове житло.
Вл. інф.

Comments are now closed for this entry