Учасники тижня спецдисциплін залізничних професій.

У Здолбунівському вищому професійному училищі залізничного транспорту з 2 по 6 листопада проходив тиждень спецдисциплін залізничних професій з нагоди Дня залізничника.
Викладачі спецдисциплін провели низку цікавих та різноманітних заходів, аби сприя­ти підвищенню престижу залізничних професій і прищепити учням любов до обраного фаху.
Розпочався тиждень з виховної години «Світ на залізничних рейках», яку організував викладач І. Ф. Слободенюк. Молодь ознайомилася з етапами розвитку залізниці, а під час «мозкового штурму» намагалась спрогнозувати майбутнє цієї галузі.


Далі за звання кращого знавця залізничних професій змагалися команди другокурсників – учні групи № 4 та групи № 9 під час брейн-рингу, який провів викладач В. Л. Іванов. З перевагою у 13 балів перемогу здобула команда групи № 4.
Цікавим був і конкурс «Презентуємо свою професію». Участь у ньому взяли шість команд - «Стрілочники» (група
№ 1), «Слюсарі» (група № 9), «Колійники» (група № 13), «Помічники» (група № 4), «Оглядачі» (група № 5) та «Провідники» (група № 14). Крім презентації своєї професії, учасникам потрібно було відгадати професію своїх суперників за мімікою та жестами. Спробували себе конкурсанти і в ролі поетів, оспівуючи свій фах у піснях та віршах. Родзинкою змагань став гумористичний конкурс, під час якого до представлення своєї професії учасники додали трішки гумору.
Виступи усіх конкурсантів були оригінальними, але журі таки визначило кращих. Ними стали:
ІІІ місце - команда групи № 1, ІІ місце - команда групи № 9, а І місце здобула команда групи № 5.
Завершила тиждень вікторина із ЗКЗ у групі № 14 під керівництвом викладача О. О. Ладчук. У своїх знаннях та майстерності вправлялися майбутні провідники. Обидві команди продемострували гарні результати та отримали солодкі подарунки.
У цілому тиждень сприяв усвідомленню учнями ВПУЗТ важливості обраних ними професій та стимулюванню прагнення до дос­коналого володіння ними.
Оксана БАЮН,
заступник директора з НВР Здолбунівського ВПУЗТ.

Comments are now closed for this entry