Шкільними автобусами для перевезення школярів до навчальних закладів Здолбунівський район забезпечений. Однак, зважаючи на стан доріг, якими щодня доводиться курсувати цьому транспорту, більшість автобусів потребує ремонту та технічного оновлення.
Під час перевірки готовності шкіл району до нового навчального року з’ясувалося, що потреба ремонту шкільного автобуса та проблема відсутності коштів на паливно-мастильні матеріали є практично у кожному закладі, забезпеченому таким транспортом. Після відвідин шкіл району заступником голови РДА Миколою Орловим та начальником відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Лілією Карпенко був складений перелік таких потреб.


Їхнього забезпечення довго чекати не довелося. 21 жовтня під час сесії районної ради депутати внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік, виділивши кошти на ремонт шкільних автобусів. Загалом на ці потреби буде спрямовано 80400 гривень. Прикметно, що кілька років поспіль на цю статтю з районного бюджету коштів не виділяли взагалі.
Отож, тепер школярам не доведеться долати сільське бездоріжжя пішки. Щоправда попереду – зима, тож потрібно буде подбати і про розчищення снігових заметів, і про забезпечення пальним. Тож сподіватимемося, що шкільний транспорт курсуватиме без проблем за будь-якої погоди.
Вл. інф.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити