Протягом 2015 року примусовому виконанню підлягало 6342 виконавчих документів зі стягнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму стягнення 16866454 грн.
У звітному періоді всього завершено 5714 виконавчих проваджень (що становить 90,1 % від загальної кількості виконавчих документів, які перебували на виконанні у звітному періоді) на суму 12922639 грн. (що становить 76,6 % від загальної суми, яка підлягала стягненню).
Залишок на кінець звітного періоду становить 628 виконавчих документів на загальну суму 3943311 грн.
Варто зазначити, що у 12 відділах державної виконавчої служби з 19 відсутні виконавчі документи про стягнення боргів із заробітної плати.
Прес-служба
Головного територіального управління юстиції у
Рівненській області.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити