Традиційно кожного року в усіх школах відбувається Свято осені. А й справді, як не вшанувати цю чарівну пору року, яка щоразу зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою.
Завітало свято й до Здолбунівської ЗОШ І ступеня № 7. Дбайливо прикрашена зала, лагідна музика зустрічали батьків та гостей, які прийшли на захід. А перед тим тут відбувся осінній вернісаж зібраного врожаю, в якому взяли участь учні 2-4 класів. Усі охочі могли оглянути чудові композиції. Виставці передувала копітка робота як дітей, так і батьків.


І от на сцені з’явилася Осінь, кружляючи в чарівному танку. Осіння казка розпочалась. Привітно усіх гостей запрошували до своєї хатини щирі господарі свята - Дід і Баба. Одна за одною з’являлися інші дійові особи: осінні місяці Вересень, Жовтень, Листопад, а також Буряк, Морква, Огірок, Картопля, Квасоля, Соняшник. Лунали пісні про осінь: «Осінь-чарівниця», «Щед­рий урожай», «Диво-осінь». І, звісно, за майстерне виконання глядачі дякували малим артистам оплесками.
А яке свято без конкурсів? Діти разом зі своїми батьками змагалися, хто швидше почистить картоп­лю, перевезе овочі, вправніше затанцює.
Приємно було після завершення дійства куштувати смачні дари щедрої пори, якими всіх присутніх у залі пригощала Осінь зі своїми працьовитими садівниками.
Усі були у захваті від гарного свята, адже отримали від нього чимало позитиву, усмішки та радість. Звичайно, цьому передувала чимала праця учнів 2-В класу і їх класного керівника Світлани Михайлівни Скринник, музичного керівника школи Ніни Миколаївни Лукашук, організатора - Інни Олексіївни Мовчанюк.
Ми, батьки школярів, дуже цінуємо велику роботу та творчий підхід педагогів до справи навчання і виховання наших дітей, турботу і особливе піклування про них і їх всебічний розвиток.
З вдячністю батьки учнів 2-В класу
Здолбунівської
ЗОШ І ступеня № 7.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити