Нещодавно до редакції звернулися жителі району, стурбовані чутками про начебто закриття оптики на території Здолбунівської центральної районної лікарні. Ця звістка не на жарт занепокоїла наших читачів, тому за роз’ясненням ми звернулися до головного лікаря ЦРЛ Владислава Сухляка. Він запевнив, що мешканці району можуть не хвилюватися з цього приводу.
- Насправді ніхто місця продажу окулярів закривати не збирається, - запевнив Владислав Сухляк. - Просто термін дії договору оренди частини нежитлового приміщення першого поверху поліклініки лікарні у приватного підприємця-власника оптики закінчився. Хоча приміщення це й перебуває на балансі ЦРЛ, належить воно територіальним громадам району. Тому Здолбунівська районна рада, на підставі клопотання лікарні, на сесії вирішує, продовжити термін дії договору чи провести конкурс серед підприємців і вибрати того, хто запропонує найкращі послуги для жителів району.


До речі, під час останньої сесії райради шостого скликання було ухвалено рішення дати згоду Здолбунівській ЦРЛ на здачу в оренду частини приміщення для здійснення підприємницької діяльності (торгівлі окулярами, лінзами та оправами).
Ірина САМЧУК.

Comments are now closed for this entry