Важко було стримати емоції, коли до зали Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. увійшли бійці АТО Петро Олегович Солтис, Олексій Георгійович Козачок, Андрій Ігорович Пет­риченко та Олександр Віталійович Бабич.
Велика родина учнів і вчителів готувалась і дуже чекала цієї зустрічі, бо ніколи Новомильська школа не лишалась осторонь від справи надання допомоги українській армії. Упродовж усього періоду війни ми у міру сил допомагали захисникам як волонтери, а ще діти писали їм листи і малювали для них малюнки.


Зворушливою була програма, присвячена всім захисникам України. Під час Хвилини мовчання не стримували сліз ні ведучі, ні глядачі. Звучали душевні вірші, а пісні, які виконували і діти, і вчителі, краяли серце. Вдало підібрані відеоролики нагадали про події, що передували вій­ні, та розповіли про солдатські будні.
Потім воїнів АТО запросили до імпровізованого круглого столу з учнями 5-9 класів, який тривав довго, бо школярі ніяк не хотіли прощатися з гостями. Діти свідомо намагалися не розпитувати їх про пережите, більше цікавились сучасним озброєнням армії, звичайним побутом солдатів, а ще дізнавались, чим зараз можуть допомогти своїм захисникам.
Вдячністю і гордістю світилися дитячі очі, адже учням пощастило поспілкуватися зі справжніми героями. А воїни насолоджувалися розмовою, і не важко було зрозуміти, що діється у солдатських душах, де назавжди лишилися Схід і АТО.
Зі словами подяки звернувся до гостей настоятель сільського Свято-Преображенського храму отець Микола, а вихованці недільної школи, яка була співорганізатором заходу, подарували воїнам патріотичні браслети-обереги.
Наприкінці учні зачитали бійцям «Лист вдячності», подарували власноруч виготовлені сувеніри, а також звернулися з проханням передати бойовим побратимам листи і малюнки.
Розчуленими прощалися герої з нашими учнями. Ці воїни так люблять життя, знають його справжню ціну і саме заради нього готові на смерть, та понад усе вони люб­лять Україну.
Хай Бог боронить вас, наші захисники! Ми віримо, що дуже скоро усі ви повернетеся додому. Ми чекаємо вас і молимось за вас!
Руслана ГУМЕНЮК,
педагог-організатор
Новомильської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry