Депутати райради шостого скликання «здали пост» наступникам

Останнє сесійне засідання депутатського корпусу районної ради шостого скликання 21 жовтня відбувалося, як то кажуть, у теплій та дружній атмосфері. Попри те, що на розгляд сесії було винесено 35 питань, впоралися депутати з ними практично за годину. Зокрема затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року та внесли зміни до кошторису, розглянули хід виконання низки районних програм та ін. Призначили також двох керівників закладів. Валентину Теребійчук призначено директором Здолбунівського районного будинку культури, а Марія Щебет відтепер очолюватиме колектив П’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст.


Вкотре на засіданні порушили питання щодо функціонування сміттєзвалища, розташованого на території Здовбицької сільської ради. За інформацією начальника управління Держгеокадастру у Здолбунівському районі Петра Пилипчука, станом на сьогодні ще виготовляється землевпорядна документація для передачі ділянки КП «Здолбунівське». Проте нещодавно з’явився потенційний інвестор, який має намір на частині сміттєзвалища (на земельній ділянці 0,3 га) встановити об’єкт (сміттєпереробний чи сортувальний комплекс). Тож було ухвалено рішення поділити земельну ділянку на дві частини і виставити 0,3 га на земельні торги. Орієнтовно усі «паперові» справи буде завершено за півтора-два місяці, зазначив Пет­ро Пилипчук. Тож депутати залишили питання на контролі, передавши його «у спадок» наступному скликанню райради.
Наостанок прозвучали й слова прощання. Подякували колегам за співпрацю голова фракції ВО «Батьківщина» Олександр Колінько, депутат Микола Євчук, голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук та голова районної ради Василь Тимощук.
- П’ять років тому, коли ми фотографувалися на пам'ять перед початком каденції, навіть уявити не могли, що за цей період усе зміниться аж настільки, - зазначив Сергій Кондрачук. - Ці п’ять років пролетіли надзвичайно швидко. Як голова райдержадміністрації хочу щиро подякувати кожному з вас за те, що РДА і депутатський корпус райради були справжніми партнерами. Сподіваюся, що і рада нас­тупного скликання буде настільки ж конструктивною, і ми разом зробимо дуже багато корисних справ для нашого району.
Натомість Василь Тимощук, виголошуючи промову, згадав про те, що Здолбунівщина з честю пройшла випробування під час Революції Гідності, а районна рада тоді не побоялася узяти на себе відповідальність за стан справ у районі.
- Усі, хто зараз у залі, були свідками тих подій, які відбувалися у районі, - відмітив Василь Тимощук, - Ми працювали пліч-о-пліч, хоч і представляли різні політичні сили. Не пам’ятаю жодного випадку, коли потрібно було зробити щось для району, а ми були, наче лебідь, рак і щука. Тому дякую всім за виважену державницьку позицію. Щиро бажаю, щоб наступне скликання районної ради зробило ще більше, аніж ми.
Завершилася каденція депутатів шостого скликання так, як і розпочалася: пам’ятною світлиною біля входу до приміщення райради. На тому урочисте прощання завершилося, а обранці взялися до звичних справ - хто до праці, а хто - до агітації, щоб повернутися до сесійної зали вже у якості новообраних депутатів.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry