Професійна діяльність - одна з найважливіших сфер життєдіяльності. Саме у ній людина розкриває та проявляє свої професійні здібності, особисті якості, відчуває свою вагомість для суспільства. Тринадцятого жовтня у рамках проведення Тижня проф­орієнтації на базі Мізоцького будинку культури відбувся районний конкурс КВК «Турнір знавців професій», організований Здолбунівським районним центром зайнятості. Учасниками конкурсу були п’ять команд: «Інтерни» Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей», «Мрія» Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., «Калейдоскоп» Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., «Спасівське сузір’я» Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. та «Дерманські профі» Дерманського НВК «ЗОШ І ст. - гімназія».


Розпочався захід з презентації команд, під час якої найбільше вразили присутніх своєю дотепністю, винахідливістю та талантами учасники команди «Спасівське сузір’я». Далі були конкурси «Класифікатор», «Творці», «Дешифратор» та «Пантоміма», що передбачали поділ професій на певні типи за класифікацією Клімова, розгадування ребусів з назвами актуальних на ринку праці професій, демонстрацію професій за допомогою рухів, жестів, міміки тощо. Завершальним став конкурс капітанів, за умовами котрого ті мали продемонструвати вміння за найкоротший термін згадати якомога більше професій.
«Турнір знавців професій» проходив у атмосфері творчості та ініціативності, з елементами гумору і залишив неймовірні враження від талановитих вис­тупів усіх команд. Дотепні вис­лови, жарти, музичні, танцювальні номери... За усім цим із задоволенням спостерігали глядачі та члени журі, які оцінювали конкурс за п’ятибальною системою. І ось якими є підсумкові результати: перше місце отримала команда «Мрія» Здов­бицької ЗОШ, друге - команда «Інтерни» Мізоцького НВК, третє - команда «Калейдоскоп» Уїздецької ЗОШ.
Усі учасники змагань отримали призи від центру зайнятості та солодкі подарунки. А переможців було нагороджено грамотами, і вони отримали у подарунок торти.
Кажуть, сміх подовжує життя, знімає втому. У цьому мали змогу переконатись глядачі та учасники конкурсу КВК «Турнір знав­ців професій», який подарував присутнім гарний настрій та багато цікавих несподіванок.
Ірина БОЯРЧУК,
провідний фахівець
з профорієнтації
Здолбунівського РЦЗ.

Comments are now closed for this entry