Під час зустрічі.

Тринадцятого жовтня у ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» відбулася зустріч з учасником АТО. Цього осіннього дня до закладу завітав випускник 2004 року Олександр Олександрович Куляш, який більше року провів на Сході держави, захищаючи наш мир і спокій.

Одинадцять років тому наше залізничне училище дало хлопцеві путівку в життя. Саме тут він освоїв професію чергового по залізничній станції. Не став “відкошувати”, коли отримав повістку про мобілізацію. Спочатку служив у 24-й механізованій бригаді ЗСУ, згодом - у 53-й. Нелегко довелося механіку-водію БМП під час оборони с. Кримського Луганської області, а потім і Авдіївки, де отримав важке поранення.


У середині вересня Олександр повернувся додому, повернувся з того пекла, яке пережив разом зі своїми бойовими друзями. Тож під час спілкування з учнями просто і без пафосу розповідав про нелегкі будні там, на Сході. Намагався дати відповіді на ті запитання, які хвилюють сьогодні молодь. Наостанок побажав майбутнім залізничникам добре вчитися і стати просто хорошими людьми.
Напередодні Дня захисника України учениці привітали Сашу зі святом, подякували за мужність та відвагу.
Сучасні герої потребують найбільшої уваги та підтримки. Невдовзі прийдуть зимові холоди, тому учні нашого навчального закладу організували збір теплого одягу та речей для бійців: закупили шкарпетки, рукавиці і балаклави. А дівчата ще й написали щирі та зворушливі листи, які передали разом із зібраними речами місцевим волонтерам.
Справжні чоловіки - сильні, мужні, вольові - завжди були і будуть опорою, окрасою і підтримкою нашої нескореної нації. І ми повинні про це пам’ятати повсякчас.
Оксана БАЮН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
ДНЗ «Здолбунівське ВПУЗТ».

Comments are now closed for this entry