Працювати вчителем – найвищий дар, дуже наполеглива постійна робота над собою. Віра Яківна Корольчук, наш класний керівник, для нас є прикладом педагога, яким можна пишатися. Завжди доброзичлива, усміхнена, щира та відверта у спілкуванні з учнями, колегами і батьками.
Педагог, викладач, вчитель, порадник, наставник… Важко підібрати потрібні слова, щоб описати цю людину. Адже Віра Яківна є для кожного з нас цілим світом. Вона нас вчить, виховує, радіє нашим перемогам, підтримує в скрутну хвилину. Ми вдячні своїй вчительці за її науку і виховання, за слушні поради і критику.


Ви - найкраща вчителька для нас на все життя та добрий порадник. До людей Ви йдете завжди лише з добром. Працю для себе нелегку Ви обрали. Вона потребує багато сил та тривог, але Ви про це ніколи не шкодували, бо праця - це доля, яку Вам дав Бог. Ваші роки - то Ваш скарб, їм ціни немає, Вашу мудрість знаємо ми, цінуємо Ваш досвід.
Робота класного керівника нелегка. Але Ви всі ці три роки витрачали сили, щоб з нас зробити не просто розумних, але і сміливих, чесних, щоб не соромно Вам було за нас.
У красиву осінню пору, 25 жовтня, наша Віра Яківна відзначатиме своє 55-річчя. Тож ми, її учні та їх батьки, від усього серця бажаємо Вам, Віро Яківно, міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди й добробуту у Вашій оселі. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, у серці - добре і сонячно від людської вдячності.
Ваші енергія, мудрість та сила нехай не згасають ніколи з літами. Душа ж Ваша чиста, велика й красива та посмішка щира хай будуть між нами. Нехай від горя хоронить молитва свята, щасливою буде життєва стежина для Вас і Вашої родини на довгі літа.
Посмішка щира завжди Вам личить. Знайте, що ми Вас любили і любимо й до століття здоров’я Вам зичимо! Нехай мрії Ваші збуваються, нові ідеї до Вас знаходять шлях. Нехай затишним буде Ваше сімейне вогнище. Багато теплих слів Вам хочемо передати, тому що любимо ми Вас, цінуємо і поважаємо!
Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Осипаються дні пелюстками,
Непомітно спливають роки,
Не сумуйте, гордіться літами,
Бо не марно прожиті вони!

З повагою Ваші найкращі
учні 8 класу та їх батьки.

Comments are now closed for this entry