З глибини віків дійшло до нас свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке щоразу сповнює нас незламною вірою та патріотичними почуттями. Тому не випадково саме в цей день відзначаємо ще й День захисника України і День українського козацтва. Захід, присвячений цим датам відбувся 13 жовтня в Івачківській ЗОШ І-ІІ ст.
Діти взяли участь у вікторині про козаків, хлопчиків було нагороджено медалями “Справжній козак”, усі бажаючі переглянули виставку літератури “У козаків немає дати смерті, живуть вони у думах і піснях”, а флешмоб “Вставай, Україно, вставай!” за участю учнів 2-8 класів додав усім енергії й гарного настрою.


Також на захід запросили жителя с. Івачків, учасника АТО Віталія Колесника. Діти привітали його зі святом, а бібліотекар ПШБ Сніжана Олексюк презентувала підготовлений альбом “Вони захищають Батьківщину”, у якому зібрано матеріали про наших односельчан - учасників АТО. А їх протягом шести хвиль було мобілізовано 15. У заключному слові директор школи Марія Дацишина наголосила, що практично всі ці захисники - випускники нашої школи, і ми маємо ким пишатися.
Наприкінці свята діти побажали нашим воїнам сили та перемоги, а також сфотографувалися разом з Героєм.
Сніжана ОЛЕКСЮК,
завідуюча ПШБ
с. Івачків.

Comments are now closed for this entry