Жовтень «потішив» морозними ночами, тож на початок опалювального сезону споживачі очікували задовго до 15 числа.
За інформацією першого заступника голови Здолбунівської РДА Лео­ніда Власюка, під час оперативної наради 12 жовтня було вирішено розпочати подачу тепла з наступного дня, оскільки середньодобова температура була нижчою +8 °С. Тож офіційно, згідно з розпорядженнями голови Здолбунівської райдержадміністрації та міського голови Здол­бунова, новий опалювальний сезон розпочався 13 жовтня.


Як розповіла керівник КП “Здолбунівкомуненергія” Валентина Шавронська, з 13 жовтня поетапно відбувається запуск котелень, отже, поступово споживачів підключають до теплопостачання. Не обходиться без проблем: виникають окремі пориви у внутрішньобудинкових мережах. Проте їх намагаються оперативно ліквідовувати. Загалом можна констатувати, що опалювальний сезон стартував. Щоправда станом на 15 жовтня у деяких навчальних закладах батареї так і залишалися холодними. Тож сподіватимемося, що, принаймні, до початку нового навчального тижня усі технічні проблеми владнають. Ну а споживачів тепла можна привітати з початком найдорожчого в історії України опалювального сезону. Залишилося отримати перші платіжки з новими цінами і вчитися на практиці пристосовуватися до реалій…
Вл. інф.

Коментарі

+1 #1 Споживач 26.10.2015, 15:17
Нехай краще керівник КП “Здолбунівкомун енергія” Валентина Шавронська розповість про те, як їй щороку вдається подавати в Київ на затвердження найдорожчий мало не по всій Украхні тариф за те теплопостачання . Ну за що вона так ненавидить здролбунівчан, котрі з її волі мусять, приміром цього року, платити майже на чотири грн. більше за кв./м, як рівняни. Некажучи про сусідів львів"ян, волинян, хмельниччан, житомирян... І нехай не несе ту дурню про нібито відсутність лічильників і таке всяке. Лічильники - це акономія, а ціна тирифу - стала, чи з лічильником чи без. Де ті депутати від "Батьківщини", вони ж у більшості в міськраді, що не виконують головного завдання свого центрального боса - боротьба зі злочинними тарифами?

Comments are now closed for this entry