Жителі сіл Півче та Суйми відтепер матимуть змогу очікувати громадський транспорт у значно комфортніших умовах. Адже на місці зруйнованої автобусної зупинки там облаштували нову і з накриттям.
Старт хорошій справі дали звернення громади та відповідний запит депутата районної ради по Півченському округу, заступника голови районної ради І. Б. Жовтанюка про необхідність будівництва зупинки. Здолбунівська районна рада скерувала звернення у Службу автомобільних доріг у Рівненській області, і там його підтримали. Власне далі до облаштування зупинки зусиль доклали Служба автомобільних доріг, особисто заступник її начальника М. П. Козачок, підрядна організація Служби - філія “Колоденська ДЕД” (В. І. Янчевський та Г. П. Мороз), підприємство “Волинь край” (В. Й. Шулепа; Дубенський р-н - фінансова допомога).
Безперечно, зупинка є важливою для громади, адже розміщена на перехресті доріг як у бік Будеража і Зеленого Дуба, так і в протилежному напрямку - у бік Ступно й Мощаниць. Щодня через територію Півченської сільської ради 4 перевізники здійснюють 15 оборотних рейсів.
Крім будівництва зупинки, дорожники здійснили ямковий ремонт аварійних ділянок автошляху в напрямку з селища Мізоч до села Півче.

Коментарі   

0 #2 Василь 26.10.2015, 06:20
перший прораб, другий проектував, третій зварював, четвертий різав метал, п’ятий фарбував.
Цитата
0 #1 Василь 24.10.2015, 08:40
Оце так піар. а шо там робе Лиморненко Юрій?
Цитата

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити