У Здолбунові відзначили День захисника України

В Україні 14 жовтня дякували тим, хто нині стоїть на варті спокою держави на Сході. Відзначали тих, хто вже повернувся з війни. Вшановували тих, хто поліг за свободу та єдність нашої Батьківщини.
У День захисника України, незважаючи на прохолоду, до будинку культури цементників у Здолбунові прийшло чимало людей, аби долучитись до відзначення цього свята. Поки у приміщенні тривав святковий концерт та нагородження грамотами і відзнаками демобілізованих воїнів, на вулиці школярі активно та з користю проводили час. Випробовували свої сили у змаганнях зі швидкубінгу (складання кубика Рубика на час). Писали листа-звернення до ровесників зі Сходу на українському прапорі. Брали участь у майстер-класах від Здолбунівської районної станції юних техніків, під час яких виготовляли подаруночки для солдатів - патріотичні метелики та листівки. Збирали допомогу військовим на благодійному ярмарку, пропонуючи всім домашню випічку та бутерброди.


Тим часом старшокласники охоче бігали містом, виконуючи зав­дання патріотичного квесту. Чимало глядачів зібрали запуск повіт­ряних зміїв та феєричні показові заїзди картингістів Здолбунівської районної станції юних техніків.
Окрім цього, всі присутні мали змогу скуштувати козацьких страв та споглядати виставки стінгазет і фотовернісаж, присвячені воїнам АТО.
Також у ході урочистостей орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня - посмертну нагороду нашого земляка Юрія Дацюка, який взимку цього року загинув у районі Донецького аеропорту, війсь­ковий комісар Здолбунівського РВК вручив сестрі воїна.
Ірина САМЧУК.

На фото: у Здолбунові в День захисника Украї­ни.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry