Свято з нагоди Дня працівників освіти відбулося у залі засідань районної ради минулого четверга. З огляду на ситуацію в країні було воно дещо скромнішим ніж зазвичай, але не менш зворушливим і душевним. Адже на адресу педагогів пролунало чимало теплих вітальних слів, також їм дякували за сподвижництво, високі професійні здобутки, безмежну любов до дітей та щоденну, почесну, але дуже нелегку, працю, дарували квіти. Ліричний настрій усім присутнім створювали пісні у виконанні Леоніда Самардака, дуету у складі педагогів Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Михайла Таки і Вікторії Романюк, учасників зразкової студії естрадного співу «Юність» (кер. - Олександр Стельмашук) цього ж позашкільного закладу Альони Ляшенко, Анастасії Хоменко, Ольги Вдовиченко, а також віршовані рядки, які читала ведуча заходу - завідувач районного методичного кабінету Наталія Глущук.
Підтримуючи добру традицію, на свято запросили ветеранів освітянської ниви, їм вручили квіти і подарунки від одного з благодійників та солодощі від районної ради Профспілки працівників освіти і нау­ки України.


Освітян з професійним святом вітали голова районної державної адміністрації Сергій Кондрачук, голова районної ради Василь Ти­мощук, секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула, начальник відділу освіти Здолбунівської РДА Лілія Карпенко, голова районної ради Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Єгорова. І кожен з них долучився до приємної місії - вручення педагогам відзнак за високий професіоналізм, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток освіти та профспілкового руху, впровадження у практику і популяризацію інноваційних освітніх технологій та інші здобутки. Зокрема, під час урочистостей грамотою Міністерства освіти і науки України було нагороджено вчителя української мови та літератури Мізоцького НВК Наталію Поліщук, Подякою МОН України - вчителя української мови та літератури Здолбунівської гімназії Наталію Павловську, Почесною грамотою Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України - директора Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Людмилу Панасюк та голову профспілкової організації Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст. Надію Ліщук, Подякою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти - директора Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва Ларису Бондарчук, Подяку міської ради за активну участь освітян у заходах з відзначення Дня міста — відділ освіти Здолбунівської РДА. Чимало освітян відзначили Почесними грамотами голови адміністрації та голови районної ради, управління освіти і науки Рівненської ОДА, міської ради, грамотами відділу освіти Здолбунівської РДА, грамотами районної ради Профспілки працівників освіти і науки України.
Ще одним приємним і хвилюючим моментом свята стало вручення трудових книжок молодим спеціалістам, які цьогоріч попов­нили лави освітянської спільноти Здолбунівщини, - вчителю англійської мови Надії Бричківській, вчителю географії Ользі Ткач, вчителю початкових класів Оксані Захарчук та вчителю фізичної культури Руслані Марусі. Усі ці педагоги влились у колективи сільських загальноосвітніх закладів району.
Працівникам освіти щиро зичили відчуття неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, вдячних і талановитих учнів, вони ж щиро раділи успіхам колег, приємній нагоді зустрітися, відпочити і поспілкуватися, вітали один одного та ветеранів зі святом, а також дякували організаторам заходу.
Ольга ЯКУБЧИК.

На фото: під час урочистостей.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry