Колектив Здолбунівської центральної районної лікарні вкот­ре радіє можливості подякувати меценатам.

Днями до лікарні надійшла допомога від благодійного фонду «Нова Країна», який очолює Ростислав Григорович Макуха. Наш медичний заклад отримав постільну білизну, приліжкові тумбочки, штативи, оглядові світильники, тонометр, стільці, ходунки, милиці, кушетки, перев’язувальні матеріали та ін. на загальну суму 35494,17 грн.
Це вже четверта спонсорська допомога, що надійшла від української діаспори США та Німеччини.


На початку цього року головний лікар Здолбунівської ЦРЛ В. О. Сухляк розмістив у соціальній мережі «Фейсбук» фотографії лікарняної пральні, яка потребує ремонту і перебуває в аварійному стані. А невдов­зі до медзакладу завітали представники комітету «Україна» м. Кетвейк (Нідерланди), аби пересвідчитись у правдивості цих фото. Головним посередником між названим комітетом та Здолбунівською ЦРЛ виступила Церква «Світло Євангелії» за підтримки братів Михайла та Геннадія Назаруків. А п’ятого жовтня на склад лікарні надійшло багато постільної білизни, яку було роздано в усі відділення її стаціонару. Також головному лікареві В. О. Сухляку було вручено чек на 2 тисячі євро на ремонт та облаштування лікарняної пральні. Таким чином вирішилась проблема, яка дов­гий час була чи не найголов­нішою у лікарні.
Дехто каже, що благодійність повинна бути прихованою. Але існує ще й поняття вдячності. Я вважаю, що усі мають знати про те, що є люди-меценати і що є добро, адже саме добро - це мова, якою німі можуть говорити і яку глухі можуть чути.
Колектив і пацієнти нашої лікарні також відчули дієве доб­ро. Ми з гордістю та вдячністю розповідаємо про хороші події у нашій лікарні. Розповідаємо і свято віримо: чим більше віддаєш людям, тим більше буде винагороджувати тебе Бог. А нашим благодійникам з вдячністю адресуємо слова Іоанна Златоуста: «Не вірю, що може врятуватись той, хто нічого не робить для порятунку ближнього».
Лариса РЯБУШЕНКО,
головна медсестра
Здолбунівської ЦРЛ.

Comments are now closed for this entry