З 6.10.2015 року, на підставі рішення виконкому Здолбунівської міської ради від 26.08.2015 р. № 199 «Про організацію напрацювання міського автобусного маршруту загального користування «Здолбунів-експрес» (вул. Старомильська - вул. Мартинівка), у місті Здолбунів розпочинається напрацювання міського автобусного маршруту «Здолбунів-експрес» (вул. Старомильська - вул. Мартинівка), який забезпечить підвезення пасажирів до залізничного вокзалу, автовокзалу, районної лікарні, кладовища по вул. Коперника, ТзОВ Комунальних підприємств, управління по експлуатації газового господарства, обласного призовного пункту та всіх зупинок по маршруту з кінцевою зупинкою - магазин «Берізка».
Початок руху щоденно: від вул. Старомильської о 7 год. 10 хв. і від маг. «Берізка» о 7 год. 30 хв. в обох напрямках. Тривалість маршруту орієнтовно до 20.00 год.
Вартість проїзду 2.00 грн.
Графіки руху будуть розміщені на автобусних зупинках.
Запрошуємо на новий міський маршрут!
Адміністрація КП «Здолбунівське».

Коментарі   

0 #2 olya 13.10.2015, 17:35
Дуже хороша ідея щодо даного маршруту.
При цьому прохання вирішити питання влаштування зупинки біля магазину"Оазис" по вул.Мартинівка, яка існувала багато років,а питання відновлення зупинки лише у встановленні дорожного знаку.
Цитата
0 #1 Калина 06.10.2015, 20:39
Хотілось би знати-де будуть зупинки на відрізку Старомильсьа-Ав товокзал
Цитата

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити