На Здолбунівщині знають Людмилу Аркадіївну Панасюк як досвідченого фахівця і непересічну особистість. Вона - справжня патріотка України, активна громадянка, муд­рий, енергійний і успішний керівник, турботлива матуся й бабуся, любляча дружина, хороший друг і просто чарівна жінка.
Трудова біографія Людмили Аркадіївни, за її словами, пов’язана лише з двома закладами – Респуб­ліканським піонерським табором «Молода гвардія» та Здолбунівською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4. У табір працювати вожатою вона прийшла у 16, а колектив школи очолює вже упродовж 10 років. За цей період навчальний заклад дуже змінився на краще, став відомим не лише в нашому районі чи області, а й в Україні.


- Люблю життя і люблю ЛЮДЕЙ, свою родину і свою роботу. Люблю своє місто і служу його громаді. Кредо мого життя: честь, добропорядність, інтелект – на службу людям, - зазначає пані Людмила. - Я горда, що, працюючи як депутат Здолбунівської міської ради, сприяла вирішенню питань щодо освітлення та асфальтування вулиць Ватутіна і Грушевського (за залізничною колією). Справді, до голосу Людмили Аркадіївни у міській раді завжди дослухаються, адже усі її пропозиції щоразу виважені і спрямовані на поліпшення життя громади.
Основою свого життя Людмила Аркадіївна вважає засади християнської віри та моралі, тож, саме на них спираючись, виховує підростаюче покоління. Крім того, Людмила Аркадіївна - активний діяч профспілкової організації освітян, до її лав вступила у сімнадцять, на зорі своєї професійної діяльності.
За сумлінну працю і вагомі здобутки на педагогічній ниві Людмила Аркадіївна отримувала нагороди вже не раз. А нещодавно стало відомо, що до них доєднається наступна - Почесна грамота Рівненської обласної ради Профспілки працівників освіти і науки України.

Comments are now closed for this entry