У приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва зібралися першокласники міських шкіл № 1, № 3, № 4, № 5 та № 6 для участі у святі «Першокласник», яке традиційно щороку організовує Здолбунівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Під час свята малеча з вразливих категорій сімей (багатодітних і неповних родин, сімей учасників АТО) грала в ігри-естафети, відгадувала загадки, малювала, розучувала скоромовки. Також діти ласували фруктами та солодощами. Приємним сюрпризом для них стали й подарунки - канцтовари та солодощі.
Захід відбувся за сприяння благодійників. З діть­ми працювали директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Т. Ф. Павлова, а також фахівці центру Л. І. Гуляйгродська, О. М. Кухарчук та Т. В. Стерник.
За інформацією,
наданою Здолбунівським РЦ СССДМ.
На фото: під час свята.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити