У рамках акції до Міжнародного дня людей похилого віку Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з Міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини» 26 вересня цього року чималій кількості мешканців смт Мізоч та с. Будераж надали можливість безкоштовно пройти медичне обстеження у висококваліфікованих спеціалістів.
До складу делегації лікарів, яка працювала в названих населених пунктах, входили 2 кардіологи, 2 терапевти, 2 офтальмологи та невропатолог. Обстеження громадян ці медичні фахівці проводили у приміщеннях відділення соціально-медичних послуг в Мізочі та стаціонарного відділення для постійного проживання в с. Будераж територіального центру. Медичні консультації й діагностування отримали 131 особа у Мізочі та 46 осіб у с. Будераж, безкош­товно отримали окуляри 177 з цих осіб.
Такі акції вкрай важливі для людей похилого віку, особливо у сільській місцевості, адже нині далеко не кожен тамтешній пенсіонер має змогу пройти обстеження в райцентрі.
За інформацією на сайті Здолбунівського
районного територіального центру соціального
обслуговування (надання соціальних послуг).

Comments are now closed for this entry