Ми з тривогою спостерігаємо за тим, що відбувається на Сході нашої держави. Спокійно на все це дивитись і лишатись осторонь не можна. Тому на пропозицію допомогти нашим військовим та ще й зробити це у такий приємний, «смачний» спосіб, як ярмарок домашньої випічки, ми - колектив Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 - охоче відгукнулися.
Виставка-продаж домашньої випічки «Щирі серця - хоробрим серцям» відбулася у рамках святкування Дня міста у Здолбунові, у мікрорайоні цементників. Незважаючи на широкий асортимент випічки в магазинах, батьки разом з дітьми залюбки долучилися до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів. Пиріжки, тістечка, печиво, торти та кексики лідери учнівського самоврядування нашого навчального закладу усім, хто завітав на ярмарок, пропонували придбати за досить помірними цінами.


Атмосфера панувала невимушена та жвава. Скрізь лунали дитячий сміх, жарти. Школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Ще задовго до завершення заходу скринька пожертв для бійців АТО була заповнена вщерть. Усього вдалося зібрати 1504 грн. 70 коп.


Проте не лише у такий спосіб діти того дня мали змогу проявити себе. Порадували своїми талантами гурти «Веселка», «Барвінок» Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (керівник - А. Кізім), «Здолбунівські дзвіночки» (керівник - А. Шеретюк), танцювальний колектив «Зірочки Сходу» (керівник - К. Верещук-Така), вихованці дитячого садочка «Чебурашка». Поділилися досвідом запрошені гурти «Любава», «Жнива», випускниця нашої школи А. Сай.
Кульмінацією свята став патріотичний флешмоб від учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів
№ 3.
Загалом святкування припало до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благородної справи, діти продемонстрували свої талани, усі присутні посмакували випічкою, вчителі ж втішилися гарним настроєм та гордістю за своїх учнів - артистів і благодійників.
Адміністрація та учительський колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 упевнені, що кош­ти, виручені школярами у День міста, стануть часточкою того, що конче необхідно сьогодні нашим героям на Сході країни.
Якщо наші діти усвідомлюють значимість свого внеску на користь української армії та держави, проявляють ініціативу й небайдужість, ми можемо бути спокійними за наше гідне майбутнє.
Наталія БУТИНСЬКА,
педагог-організатор
Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

На фото: під час святкування Дня міста у мікрорайоні цементників.

Comments are now closed for this entry