Такий «урожай» зібрав буквально за місяць наш земляк, художник-карикатурист Віктор Голуб

Роботи члена Асоціації карикатуристів України та Національної спілки журналістів здолбунівчанина Віктора Степановича Голуба завжди вирізняються злободенністю, вони привертають увагу до суспільних «ляпів» і спонукають задуматися над тим, як ті виправити. Присвячені ці малюнки різним темам, але ніколи не залишають глядача байдужим, адже здатні викликати різні емоції - від щирого сміху до гіркого обурення.


Нашого земляка як майстра карикатури знають не лише на Рівненщині і в Україні, а й у багатьох країнах світу. Віктор Степанович - постійний учасник різноманітних конкурсів для карикатуристів і неодноразово їх переможець, призер, лауреат. Зі значною частиною творчого доробку художника мешканці нашого району мали змогу ознайомитись торік, під час його персональної виставки у Здолбунівському РБК.


Про успіхи Віктора Голуба на творчій ниві «Нове життя» писало й цьогоріч навесні. І от є нагода привітати митця з новим «урожаєм» відзнак. Так, наприкінці серпня наш земляк став володарем четвертого місця і спеціального призу конкурсу карикатур в Ізраї­лі (м. Хайфа), в якому брали участь 320 художників з 64 країн.
Сімнадцятого вересня надійшла звістка з Китаю про те, що на сьомому бієнале карикатур на тему «Моя мрія» роботу Віктора Степановича відзначено грошовим призом. А вже наступного дня художник знову отримав приємну новину - про нагородження спеціальним призом на Всеукраїнському конкурсі карикатур на тему «Барон Мюнхгаузен».

Щиро радіємо здобуткам карикатуриста-земляка, бажаємо йому нових успіхів і пропонуємо нашим читачам ознайомитись з кількома його роботами.
Ольга ЯКУБЧИК.
Малюнки
Віктора ГОЛУБА.

Comments are now closed for this entry