Нещодавно стартувала нова благодійна акція від місцевих волонтерів - «Врятуй життя солдату». Організатор її проведення, ГО «Здолбунівська сотня самооборони», оголосила про збір макулатури, виручені кошти від здачі якої планують спрямувати на формування аптечок для військових. Ідея нова, та, як сподіваються активісти, матиме широку підтримку жителів району. Адже збір непотрібного паперу та картону не тільки допоможе нашим воїнам-землякам, а й сприятиме збереженню навколишнього природного середовища. Вторинна переробка 100 кг макулатури дає змогу зберегти життя одного дерева. До того ж організатор акції обіцяє сюрприз для того, хто здасть найбільшу кількість паперу та картону.
Збір макулатури триває у громадській приймальні ГО «Здолбунівська сотня самооборони» за адресою:: м. Здолбунів, вул. Шкільна, 30а, 1 поверх.
Тел.: 096-590-15-82, 063-023-88-28, 068-753-88-30.
За інформацією на сайті ГО «Здолбунівська сотня самооборони».

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити